Komise a výbory

Bytová komise

Předseda: Iveta Preslová

Členové: Milada Chválová, Mgr. Václav Jakš, Bc. Daniel Kaifer, Eva Zacharová, Lukáš Sýs

Zápisy ze zasedání bytové komise nejsou vzhledem k velkému obsahu zákonem chráněných údajů zveřejňovány. K jednotlivým bodům zápisu je radou města přijímáno samostatné usnesení (viz zápisy RM).

Dopravní komise

Předseda: Mgr. Karel Střeleček

Členové: Jaroslav Flachs, Bc. Václav Kalous, Miroslav Kavlík, Milan Kobera, Petr Květoň, Ing. Bohumil Petrášek

Zápisy: 15.06.2017 [PDF 31 kB], 16.03.2017 [PDF 660 kB], 06.12.2016 [PDF 668 kB]; 04.10.2016 [PDF 813 kB]; 17.05.2016 [PDF 561 kB]; 19.01.2016 [PDF 31 kB]; 25.11.2015 [PDF 342 kB]; 17.09.2015 [PDF 466 kB]; 14.07.2015 [PDF 489 kB]; 17.03.2015 [PDF 769 kB]

Dozorčí rada Městských lesů, s.r.o.

Předseda: František Řehoř

Členové: Ing. Jiří Dolejší, Ing. Zdeňka Šartnerová

Zápisy:

Dozorčí rada MěSD, s.r.o.

Předseda: Martina Malíková

Členové: Ing. Petr Bednarčík, Iveta Preslová

Zápisy:

Dozorčí rada Městských služeb

Předseda: Zdeněk Kutil

Členové: Mgr. Karel Střeleček, Jan Koller

Zápisy:

Finanční výbor

Předseda: Tomáš Koška

Členové: Jan Koller, Libor Kudláč, Jiří Zídek, Ing. Miloš Juha

Zápisy: 20.10.2017 [PDF 548 kB]; 05.05.2017 [PDF 1.3 MB];19.11.2016 [PDF 417 kB]; 27.05.2016 [PDF 207 kB]; 15.04.2016 [PDF 319 kB]; 03.12.2015 [PDF 520 kB]; 01.09.2015 [PDF 8.57 MB]; 26.05.2015 [PDF 417 kB]; 18.04.2015 [PDF 277 kB]; 18.04.2015 [PDF 1.62 MB]; 16.01.2015 [PDF 547 kB]

Komise prevence

Předseda: Peter Macorlík

Členové: Ing. Dana Frnochová, MVDr. Šárka Janásková, Mgr. Jan Kurz, Mgr. Vladislava Lehečková, Bc. Kamil Podzimek, Mgr. Vladan Pokorný, Iveta Preslová, Mgr. Martina Slámová, Bc. Romana Trojanská,

Zápisy: 23.10.2017 [PDF 628 kB];  08.03.2017 [PDF 846 kB]; 22.06.2016 [PDF 411 kB]; 14.10.2015 [PDF 342 kB]; 24.06.2015 [PDF 409 kB]

Komise pro sociálně-právní ochranu dětí

Předseda: Mgr. Jana Korbelová

Tajemník: Štěpánka Válková

Členové: Mgr. Vladislava Lehečková, Peter Macorlík, Mgr. Vladan Pokorný, Bc. Dana Seberová, Bc. Barbora Švarzbergerová, Bc. Helena Švehlová

Zápisy ze zasedání komise pro sociálně právní ochranu dětí nejsou kvůli závažnosti a přísné neveřejnosti projednávané problematiky zveřejňovány.

Kontrolní výbor

Předseda: MVDr. Šárka Janásková

Členové:  Hana Sovová, Ing. Milan Straka, Karel Beránek, PhDr. Ladislav Čepička

Zápisy Kontrolního výboru

Kulturní komise

Předseda: Mgr. Dagmar Rückerová

Členové: Lenka Doubková, Tomáš Koška, Mgr. Zdeněk Kuncl, Jaroslav Pulkrábek, František Suchý

Zápisy: 07.09.2017 [PDF 478 kB];29.05.2017 [PDF 67 kB];20.02.2017 [PDF 68 kB]; 17.10.2016 [PDF 210 kB]; 26.09.2016 [PDF 368 kB]; 18.05.2016 [PDF 61 kB]; 09.03.2016 [PDF 460 kB]; 14.01.2016 [PDF 58 kB]; 20.05.2015 [PDF 49 kB]; 29.04.2015 [PDF 769 kB]; 28.01.2015 [PDF 64 kB]

Osadní výbor Hrabice, Křesánov, Cejsice a Modlenice

Předseda: Radoslav Myslík

Členové: Radek Jakubů, Zdeňka Krýchová, Pavel Mrázek, Eva Šebestová

Zápisy: 23.07.2017 [PDF 607 kB];10.12.2016 [PDF 1.7 MB]; 11.08.2016 [PDF 109 kB]; 27.02.2016 [PDF 1.29 MB]; 22.01.2016 [PDF 351 kB]; 16.12.2015 [PDF 173 kB]; 19.11.2015 [PDF 158 kB]; 27.10.2015 [PDF 202 kB]; 19.09.2015 [PDF 233 kB]; 15.08.2015 [PDF 210 kB]; 05.07.2015 [PDF 220 kB]

Osadní výbor Lipka

Předseda: Blanka Kramářová

Členové: Ing. Ondřej Matějka, Martin Strnad

Zápisy: 22.04.2015 [PDF 703 kB]

Osadní výbor U Sloupů

Předseda: Hana Košnarová

Členové: Pavlína Hujdová, Jaroslava Wolfová

Zápisy: 24.10. a 28.11.2016 [PDF 1.7 MB], 18.04.2016-komentář [PDF 127 kB], 18.04.2016 [PDF 35 kB], 30.06.2015 [PDF 492 kB]

Povodňová komise

Předseda: Mgr. Pavel Dvořák

Místopředseda: Ing. Josef Kotál

Členové: Pavel Filip, Ing. Michal Janče, Ing. Jan Král, Peter Macorlík, Vladimír Myslík, Jan Novotný, Bc. Renata Samohejlová

Zápisy:

Redakční rada Vimperských novin

Šéfredaktor: Jaroslav Pulkrábek

Členové: Mgr. Roman Hajník, Stanislav Hubáček, Barbora Podlešáková,  Petr Marek, Jan Kortus

Zápisy redakční rady Vimperských novin

Sportovní komise

Předseda: Ing. Karel Hudeček

Členové: Mgr. Josef Bejček, Ing. Jan Král, Libor Kudláč, Jiří Lutovský, Pavel Předota, Jaroslav Uhlík

Zápisy:   04.10.2017, 26.09.2017; 02.05.2017 [PDF 566 kB],15.03.2017 [PDF 453 kB], 03.03.2016 [PDF 215 kB]; 03.12.2015 [PDF 506 kB]; 18.06.2015 [PDF 471 kB]; 27.05.2015 [PDF 369 kB]

Výbor pro rozvoj města

Předseda: Ing. Jiří Cais

Členové: Ing. Milan Dutka, Bc. Karel Harazim, Ing. Jan Král, Ing. Jiří Ondřich, Ing. Milan Straka, CSc., Jiří Vávra ml.

Zápisy: 11.06.2015 [PDF 465 kB]

Aktuality

6.12.2017

Nový dopravce GW Train Regio a.s na trati Strakonice - Volary

Vážení cestující, od neděle 10. prosince 2017 na šumavských linkách 194 České Budějovice–Černý Kříž, 197 Číčenice–Nové Údolí a 198 Strakonice–Volary, zajišťuje přepravu osobními vlaky dopravce GW Train Regio a.s.

6.12.2017

7. vánoční bazar Občanského sdružení Stanislavy Chumanové

V sobotu 2. prosince 2017 proběhl již 7. charitativní vánoční bazar Občanského sdružení Stanislavy Chumanové. Děkujeme všem, kdo se na jeho přípravě a průběhu podíleli!

27.9.2016

Zubní pohotovost

4.9.2014

Informace o přerušení dodávky elektřiny

archív

Akce ve Vimperku