Putování s kaprem Jakubem

Turistické informační středisko ve Vimperku připravuje ku příležitosti zahájení letní turistické sezóny, pro děti 1. stupně Základních škol, malé poznávací putování po okruhu městem Vimperk „Putování s kaprem Jakubem“.

kapr jakub

Putování proběhne dne 14. června 2008 v časovém rozmezí od 10,00 do 12,00 hodin. Start bude v Turistickém informačním středisku, kde každý účastník obdrží plánek s trasou a záchytnými body, kde dostane razítko a najde odpovědi na připravené otázky. Cílovým bodem bude opět Turistické informační středisko, zde každý úspěšný účastník obdrží malou odměnu a zároveň bude připraveno malé občerstvení. Navíc tento den bude pro děti internet zdarma.

Pokud budete mít zájem vyplňte přihlášku a nejpozději do 30. května 2008 ji odevzdejte na Turistické informační středisko, kde budete zaregistrováni. Pozor! Počet účastníků je omezený, proto neváhejte a včas se přihlaste.

S sebou si vezměte dobrou náladu, popřípadě rodiče, babičku, či dědečka… a nezapomeňte pláštěnku a tužku.

Přihlášku si můžete vyzvednout na Turistickém informačním středisku

Aktuality

20.4.2018

Dubnová Vimperská akademie seniorů „na kolech“

Ve čtvrtek 19. dubna proběhla sedmá přednáška 9. ročníku Vimperské akademie seniorů. Studenti se tentokrát vydali, v počtu 77 osob, do Českého Krumlova, kde měli domluvenou prohlídku Státního hradu a zámku. Vzhledem k již zmíněnému počtu účastníků jsme jeli dvěma autobusy a i prohlídka zámku se uskutečnila ve dvou skupinách.

E-knihy jsou tady!!!

E-knihy jsou tady!!!

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město