Putování s kaprem Jakubem

Turistické informační středisko ve Vimperku připravuje ku příležitosti zahájení letní turistické sezóny, pro děti 1. stupně Základních škol, malé poznávací putování po okruhu městem Vimperk „Putování s kaprem Jakubem“.

kapr jakub

Putování proběhne dne 14. června 2008 v časovém rozmezí od 10,00 do 12,00 hodin. Start bude v Turistickém informačním středisku, kde každý účastník obdrží plánek s trasou a záchytnými body, kde dostane razítko a najde odpovědi na připravené otázky. Cílovým bodem bude opět Turistické informační středisko, zde každý úspěšný účastník obdrží malou odměnu a zároveň bude připraveno malé občerstvení. Navíc tento den bude pro děti internet zdarma.

Pokud budete mít zájem vyplňte přihlášku a nejpozději do 30. května 2008 ji odevzdejte na Turistické informační středisko, kde budete zaregistrováni. Pozor! Počet účastníků je omezený, proto neváhejte a včas se přihlaste.

S sebou si vezměte dobrou náladu, popřípadě rodiče, babičku, či dědečka… a nezapomeňte pláštěnku a tužku.

Přihlášku si můžete vyzvednout na Turistickém informačním středisku

Aktuality

4.8.2017

Virtuální univerzita třetího věku – novinka v roce 2018

V měsíci říjnu bude svolána do Komunitního centra pro seniory ve Sklářské ulici informativní schůzka, kde budou poskytnuty detailní informace.

1.8.2017

Šumavský výletník - 08/2017

Zpravodaj pro milovníky Šumavy, zážitků a cestování.

17.1.2017

Mobilní aplikace Vimperk a okolí

Na portálech GooglePlay nebo AppStore si již nyní můžete zdarma stáhnout mobilní aplikaci „Vimperk a okolí“.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město