Datum stránky: 9.9.2009

Pozvánka na prvé přípravné zápasy HC Vimperk

Vimperští hokejisté po prvních čtyřech trénincích nastoupí v pátek a v sobotu k prvním dvěma přípravným utkáním.

V pátek 11.9. na domácím ledě přivítají vítěze loňské sezóny HC Strakonice. Hosté jsou tedy v tomto ohledu jednoznačnými favority i proto, že jejich tréninková činnost na ledě trvá více jak měsíc. Přesto může být, bez ohledu na výsledek, zápas zajímavý. Obě mužstva budou zkoušet některé nové a zvláště mladé hráče. Zápas začíná od 19,00, vstupné na přípravné zápasy bude poloviční tudíž 20 Kč.

Ihned v sobotu zajíždí vimperští hokejisté na led Českého Krumlova kde se začíná od 17,30.

Trenérská dvojice Grulich, Horejš chce na úvod dát příležitost většímu počtu hráčů včetně několika juniorů. Největší problémem je zatím zranění loňské brankářské jedničky Kubovce, který ještě netrénoval a do ani jednoho zápasu určitě nenastoupí. Obránci jsou v plném počtu tedy i z čerstvě ženatým Ženíškem , posilou Předotou a na led by se měl podívat i mladý Horejš.

Z útočníků pravděpodobně ještě z pracovních důvodů nebude Pošmourný, velký otazník se vznáší nad zraněným Šindlerem, ostatní útočníci by k dispozici měli být a určitě se představí i mladí hráči trenéři jsou nejvíce zvědavi na mladého útočníka Macháčka.

Rozjednány jsou ještě pro mužstvo další posily o kterých je i z důvodu obtížných jednání lépe mlčet, jejich jména zveřejní až se dohoda mezi kluby povede.

HC Vimperk