Datum stránky: 28.8.2008

AFRICKÉ OZVĚNY

Dovolujeme si Vás pozvat ve čtvrtek dne 4. září 2008 ve 14:30 hodin do hotelu Anna ve Vimperku na vernisáž fotografické výstavy „Africké ozvěny“ Bc. Jana Svatoše.

Student Jan Svatoš se ještě jako gymnazista v roce 2004 prvně zúčastnil fotografického workshopu NaturVision (organizovaného městem Vimperk jako součást mezinárodního filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision). Workshopu se zúčastnil i v roce 2005 a od té doby spolupracuje s organizátory při přípravě propagace festivalu. Letos ukončil bakalářské studium žurnalistiky na FSV UK v Praze a zároveň studuje fotografii na FAMU (2. ročník).

Své fotografie Jan Svatoš doposud vystavoval na 12 společných či samostatných výstavách. Publikuje např. v těchto periodikách: Travelfocus, ABC, Koktejl a Reflex. Realizoval již tři fotografické kalendáře (fotografie a doprovodný text): Krajem jeřabin 2006, (Ne)spoutaná příroda 2007, Toulání 2009. Spolupracuje s organizací Člověk v tísni.

V minulém roce fotografoval v africké Keni a tyto fotografie představuje na své vimperské výstavě.

Africké ozvěny

Hana Šimková
Městský úřad Vimperk

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město