Datum stránky: 14.5.2007

Arkády

Česko-bavorská přehlídka amatérské tvorby ARKÁDY, nazvaná podle místa svého konání, se uskuteční 8. - 10. června 2007 na zámku ve Vimperku.

Jejím cílem je nejenom předvést, co vše se ve Vimperku na poli amatérské tvorby děje, ale také hledat prostor pro spolupráci - jak se samosprávou tak i s umělci v partnerském městě Freyung. Součástí akce bude i společné posezení zástupců spolků, jednotlivců, samosprávy obou měst a zástupců regionálních agentur rozhodujících o toku grantových financí. Účast je bezplatně otevřena všem zájemcům v oblasti kultury - ať už ve formě divadla, hudební a pěvecké tvorby, fotografie či výtvarného umění. Získat podrobné informace a přihlásit se k účasti je možno v Městském kulturním středisku buď osobně, nebo telefonicky (388 413 800, 607 516 025) nebo elektronicky: pulkrabek@meks-vimperk.com

Součástí projektu bude i katalog s profily všech zúčastněných.

arkady

arkady1

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město