Datum stránky: 1.10.2009

Finálový galavečer Dívky Šumavy je tady

VIMPERK - 30. září 2009 - 12:55 - Letošní IV. ročník regionální soutěže krásy o titul Dívka Šumavy se kvapem blíží ke svému slavnostnímu závěru. Finálový galavečer se uskuteční v sobotu 3. října ve Vimperku od devatenácti hodin v kulturním domě.

IV. ročník se koná poprvé pod záštitou hejtmanů Plzeňského a Jihočeského kraje a samozřejmě starosty hostitelského města Vimperk. Večerem provedou Jan Čenský a první Miss Československo Ivana Christová, hostem bude šumavský rodák, talent roku, zpěvák Marek Ztracený.

dívka šumavy

Ve finálové porotě zasednou a o letošních vítězkách rozhodnou starostové všech partnerských měst, zástupci generálního a hlavních reklamních partnerů, fotograf Ivan Štefko, vizážistka Dita Nosková, účast přislíbili i oba hejtmani Doc. MUDr. Milada Emmerová. CSc. a Mgr. Jiří Zimola, senátorka PČR JUDr. Jiřina Rippelová, Martin Straka - majitel hotelu U Zvonu a manažer HC Plzeň, David Huf - osobní trenér a mistr světa ve sportovním aerobiku, Inna Puhajková - iMiss´04, choreografka Pavla Rožumberská a další.

Abychom umožnili všem zájemcům a veřejnosti ve Vimperku zhlédnout slavnostní finálový galavečer, připravujeme živý přenos - videoprojekci do všech sálů KD Cihelna a Disco Clubu Calypso, kde se uskuteční i závěrečná afterparty.

Dívky soutěží o spoustu cen jako například voucher na dovolenou dle vlastního výběru, víkendové pobyty nejen na Šumavě, ale i v luxusních hotelích, nebo třeba all inclusive víkend v rakouských Alpách s profesionální výukou lyžování pro dívky na 1. a 2. místě, mobilní telefony, pronájmy osobních automobilů, cesty do zahraničí, profesionální fotobooky pro modelky, luxusní šperky a hodinky, poukazy do kosmetických salonů a restaurací, či na profesionální školení dle vlastního výběru, balíčky plné kosmetiky, vitamínů a potravinových doplňků a další ceny.

V závěru večera bude vyhlášeno celkem sedm titulů:

1., 2., a 3. Dívka Šumavy 2009 - na základě bodování poroty

Dívka Sympatie 2009 - dívka, která získala nejvíce SMS hlasů (od června do září 09)

Dívka Publika 2009 - dívka, která získá nejvíce hlasů od diváků ve všech sálech KD Cihelna (hlavní sál, předsálí a Disco Club Calypso - kam bude přenášena živá projekce)

Tvář Deníku 2009 - dívka, která získá nejvíce hlasů od čtenářů Klatovského, Domažlického, Prachatického a Strakonického deníku

Dívka Nice Magazín 2009 - dívka, která získá nejvíce hlasů prostřednictvím www mediálního partnera

Během večera také vystoupí klienti o. p. s. STROOM Dub, kteří pro dívky a porotce připravili krásné keramické dárky a na úvodu večera zazpívají.

Z výtěžku celé akce bude profinancována rekonstrukce rehabilitačního prostoru Dětského centra Jihočeského kraje. Toto zařízení je pověřeno k výkonu sociálně-právní ochrany dětí od narození do jednoho roku, pro děti, které se dostaly do složité životní situace, vyžadující okamžitou pomoc.

Po vyhlášení vítězek proběhne tradiční dražba korunky vítězky, slavnostní raut a letos poprvé také „after party" finalistek, účastníků a realizačního týmu celého finále.

Text:Pavlína Bruclíková

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město

© 2005 - 2019 Město Vimperk
Počet přístupů na tuto stránku od 1. října 2009: 5517
Neoprávněné užití jakékoliv součásti této stránky je zakázáno.
Jihocesky Kraj Logo Realizováno s finanční podporou Jihočeského kraje
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek
WWW: Lubor Mrázek, mSystem Lubor Mrázek, mSystem