Datum stránky: 13.11.2009

Fotoklub vystavuje díla svých členů už potřetí

Po třetí v řadě představí vimperský fotoklub svůj pohled na město a po výstavách Vítejte ve Vimperku a Vimperk známý neznámý, zaměřili letos členové klubu objektivy svých fotoaparátů na vimperský zámek.

Vernisáž

Výstava, kterou v Galerii U Šaška, nacházejícíse v přísálí zdejšího Městského kulturního střediska, odstartovala pondělní vernisáž se totiž inspiruje právě touto stavbou.

„Fotoklub Vimperk ve městě působí sedmým rokem a mimo zmíněné tři výstavy v Galerii U Šaška svá díla prezentuje v minigalerii umístěné ve výkladní skříni obchodu s fotopotřebami Luboše Drenčeniho," prozradil kde se se snímky členů klubu lze setkat Jan Tláskal.

Vernisáž

Ten tedy společně s dalšími čtyřmi kolegy ve třinácti panelech společně nabízí svůj pohled na nejvýznamější dominantu města pod Boubínem ať již jde o denní i noční záběry, detaily či celky. Letos mezi vystavovateli chybí snímky čkyňského fotografa Vladislava Hoška, který v současné době svou pozornost na poněkud vyšší dominanty a v současné době pobívá v Himalájích.

Vernisáž

Výstava je k shlédnutí od 9. listopadu do konce ledna příštího roku v provozní době Městského kulturního střediska.

Vernisáž

Jaroslav Pulkrábek

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město