Datum stránky: 1.7.2009

Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese

Sháníte inspiraci, kam vyrazit v letní sezóně za kulturou, sportem, na festival nebo hledáte radovánky pro děti? V tomto roce vydává Regionální rozvojová agentura Šumava o. p. s. kalendář, ve kterém najdete zajímavé akce pořádané na české i bavorské straně Šumavy. Najdete v něm přes 200 nejrůznějších tipů - kam se podívat s dětmi, dále množství festivalů a koncertů, společenské akce (divadelní představení, výstavy apod.), setkání s tradicí jako jsou řemeslné trhy nebo slavnosti spojené s lidovými tradicemi atd. Součástí kalendáře je i skládací mapka Šumavy. Materiál vychází v nákladu 20 000 výtisků, jeho vydání bylo spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, Státním rozpočtem ČR a KÚ Jihočeského kraje.

KALENDÁŘ AKCÍ si můžete stáhnout na stránce www.isumava.cz ,v tiskové podobě bude distribuován na počátku prázdnin a bude k dostání v informačních centrech na Šumavě.

Lenka Koubová

RRA Šumava

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město