Datum stránky: 4.1.2007

Krajský přebor v klasickém lyžování na VODNÍKU

lyzovani

I přes nepříznivé sněhové podmínky se o nadcházejícím víkendu uskuteční ve Skiareálu Vimperk Vodník další lyžařské závody. Tentokrát to bude ČEZ - otevřený krajský přebor v klasickém lyžování. Pořadatelům z vimperského Ski klubu Šumava se navzdory počasí stále daří udržet sjízdný uměle zasněžovaný okruh, který značně narušil Novoroční déšť. Vzhledem k tomu, že teploty neklesají pod stupeň mrazu a proto nelze požít umělé zasněžování, jsou odtátá místa udržována díky sněhu dováženému z místního hokejového stadionu.

V sobotu 6.1. 2007 se bude závodit volnou technikou s intervalovými starty na krátkých tratích. Na neděli je připraven populární skiduatlon. Start prvních závodníků bude po oba dny v 10 hodin. Generálním partnerem krajských přeborů je Jaderná elektrárna Temelín. Závody jsou vypsány i pro neregistrované lyžaře ve všech kategoriích od lyžařského potěru po dospělé.

Aktuální informace sledujte na internetových stránkách Ski klubu Šumava www.skisumava.cz.

Propozice závodů jsou v příloze.

Na vaši účast se těší,
SKI KLUB Šumava

Propozice 6.1.2006 [PDF 38 kB]

Propozice 7.1.2006 [PDF 38 kB]

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město