Datum stránky: 15.1.2007

Přijďte se podívat na proměny Vimperka ve čtyřech ročních obdobích

vernisaz

Dne 11.1.2007 vyvrcholila vernisáží v Městském kulturním středisku v Galerii u Šaška fotografická soutěž „Čtvero ročních období ve Vimperku“, kterou v únoru 2006 vyhlásilo Město Vimperk společně s Turistickým informačním střediskem.

V této soutěži bylo úkolem vyfotografovat proměny Vimperka ve čtyřech ročních obdobích. Úkolu se velmi dobře zhostilo jak 12 fotografů v prvním kole, tak 11 fotografů v kole druhém. A právě druhého kola, s podtitulem „Léto, podzim“, se týkala již zmiňovaná vernisáž.

Součástí bylo také vyhlášení prvních 3 fotografů, kteří zadané téma nejlépe vystihli na svých fotografiích. Odměnou za to jim byly ceny v podobě poukázek na fotografické zboží dle vlastního výběru.

Prvních 5 nejlepších fotografií z obou kol, včetně většiny fotografií z kola druhého si můžete prohlédnout až do konce února v Městském kulturním středisku.

Lenka Švecová
Turistické informační středisko

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město