Datum stránky: 15.5.2008

Putování s kaprem Jakubem

Turistické informační středisko ve Vimperku připravuje ku příležitosti zahájení letní turistické sezóny, pro děti 1. stupně Základních škol, malé poznávací putování po okruhu městem Vimperk „Putování s kaprem Jakubem“.

kapr jakub

Putování proběhne dne 14. června 2008 v časovém rozmezí od 10,00 do 12,00 hodin. Start bude v Turistickém informačním středisku, kde každý účastník obdrží plánek s trasou a záchytnými body, kde dostane razítko a najde odpovědi na připravené otázky. Cílovým bodem bude opět Turistické informační středisko, zde každý úspěšný účastník obdrží malou odměnu a zároveň bude připraveno malé občerstvení. Navíc tento den bude pro děti internet zdarma.

Pokud budete mít zájem vyplňte přihlášku a nejpozději do 30. května 2008 ji odevzdejte na Turistické informační středisko, kde budete zaregistrováni. Pozor! Počet účastníků je omezený, proto neváhejte a včas se přihlaste.

S sebou si vezměte dobrou náladu, popřípadě rodiče, babičku, či dědečka… a nezapomeňte pláštěnku a tužku.

Přihlášku si můžete vyzvednout na Turistickém informačním středisku

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město