Datum stránky: 9.6.2010

Slovenský trumpetista Juraj Bartoš na LKŽ 2010

Slovenský trumpetista Juraj Bartoš nar. 1967, je zakladatelem, uměleckým vedoucím, aranžérem a 1. trumpetistou orchestru Bratislava Hot Serenaders (1990), zakládajícím členem souborů The Quartet (1988) a Hot House Quintet (2002). Je všestranným hudebníkem, který se věnuje též vážné hudbě, spolupracuje s orchestry nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Jeho hlavním zájmem je jazzová hudba, zabývá se rekonstrukcí nahrávek z 20. a 30. let minulého století. Kromě aranžování též komponuje, zejména pro big bandy.

Tento vynikající všestranný muzikant povede jazzový work shop v rámci Letních interpretačních kurzů Vimperk 2010. Vstup pro vřejnost volný, aktivní účast bude umožněna účastníkům kurzů. Překvapení v podobě improvizovaného koncertu prípadně Jam session není vyloučeno. Zájemci sledujte plakáty Letních kurzů žesťů Vimperk 2010.

Bartoš - Trumpetista

Odbor školství, kultury a cestovního ruchu

Město Vimperk

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město