Datum stránky: 23.6.2010

VIMPERSKÉ PUZZLOVÁNÍ - dílek k dílku dej - Vimperk poznávej

Letní hra pro malé i velké

Letošní ročník Léta pod Boubínem pro Vás přichystal několik novinek a aktivit, které by Vám měly zpříjemnit pobyt ve městě, ale také ukázat, že Vimperk má opravdu co nabídnout. Aktivity Léta pod Boubínem se tedy se ze zámku rozběhly i do jiných míst a zavedou Vás všude tam, kde to stojí za shlédnutí. Rádi bychom Vás pozvali nejenom na kulturní akce samotné, ale i k posezení ve vimperských restauracích či cukrárnách, k nocování v našich útulných hotelech či k nákupu suvenýrů a dárků, které Vám budou návštěvu Vimperka připomínat. Pozvání v plné míře samozřejmě platí i pro domácí. I jim chceme ukázat, že i doma je co objevovat. Přijměte pozvání na pořady Léta pod Boubínem, i naši malou hru nazvanou Vimperské puzzlování. Hra Vám jednak představí místa, která jsou nějakým způsobem spjata s historií města, jednak nabídne i řadu slev v zařízeních zde sídlících. Základem hry je zakoupení hrací karty v hodnotě 20 Kč a vlastnictví programové brožurky Léta pod Boubínem, kterou si zdarma můžete vyzvednout na mnoha místech po celé Šumavě. V ní kromě nabídky akcí najdete tucet kuponů, za které na určených místech obdržíte slevu na službu či zboží a jeden dílek skládačky. Po nasbírání a nalepení všech dvanácti dílků kartu s uvedením zpáteční adresy zašlete či dopravíte do Turistického informačního střediska ve Vimperku nebo zanecháte v některém z dvanácti hracích míst. V rámci Slavností Zlaté stezky ve Vimperku v závěru srpna pak proběhne slosování, kde v čele desítky cen stojí víkendový pobyt v hotelu Zlatá hvězda či Terasa zdarma pro dvě osoby s balíčkem slev na služby a zboží v různých zařízeních ve městě.

Letošní ročník Vimperského puzzlování je projekt pilotní, proto bychom byli rádi za veškeré náměty, dotazy i stížnosti, které zodpovíme na adrese vimperskepuzzlovani@seznam.cz.

Pravidla hry Vimperské puzzlování

  1. K brožurce s programem Léta pod Boubínem si můžete zakoupit za 20 Kč hrací kartu.
  2. Hry se můžete účastnit pouze s hrací kartou a brožurou Léto pod Boubínem 2010, jejíž součásti jsou i hrací kupony.
  3. Při návštěvě hracího místa obdržíte příslušnou slevu či dárek a soutěžní dílek skládačky.
  4. Sleva či dárek se vztahuje pouze k jedné službě či porci jídla.
  5. Slevy se nesčítají.
  6. Po shromáždění všech dvanácti dílů skládačky je nalepíte na hrací kartu a do 25. srpna 2010, kdy hra končí, dopravíte na uvedenou adresu nebo odevzdáte na některém z herních míst.
  7. V sobotu 28. srpna bude v rámci Slavností Zlaté stezky provedeno slosování, kde první cenou je víkendový pobyt ve Vimperku s ubytováním zdarma a balíčkem dalších slev.

Další informace naleznete na www.letopodboubinem.cz.

Zpracováno podle programové brožury Léto pod Boubínem

Aktuality

15.4.2019

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Město Vimperk, jako organizátor české části filmového festivalu o zvířatech a přírodě NaturVision, vyhlašuje 11. ročník výtvarné soutěže pro děti od 3 do 15 let „MÁME RÁDI ZVÍŘATA“ o Cenu Stanislavy Chumanové.

archív

Akce ve Vimperku

Partnerské město